додому духовність Купіть дитячий малюнок – допоможіть потребуючим!

Купіть дитячий малюнок – допоможіть потребуючим!

662

"Мрія у малюнку" – благодійна акція з такою назвою стратує у Тернополі у четвер, 31 січня. Організовує її Тернопільська молодіжна організація "Файне місто". В соціальних мережах молодь поширить фотографії малюнків сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Кожна людина через інтернет зможе купити собі малюнок.  За зібрані впродовж акції гроші волонтери "Файного міста" куплять спортивний інвентар Тернопільському обласному комунальному дитячому будинку для дітей шкільного віку.

Аукціон малюнків вихованців дитячих будинків організовує Тернопільська молодіжна організація "Файне місто". Благодійна акція "Мрія у малюнку" стартує у четвер, 31 січня.

– Суть акції полягає в тому, що ми в соціальних мережах поширимо фотографії з малюнками, які намалювали діти з дитячого будинку, їх буде близько 50, кожна людина зможе під малюнком в коментарях ставити свою ціну. Кожна ціна лота буде розпочинатися з двадцяти гривень. Таким чином ми хочемо допомогти дитячому будинку, – розповідає голова Тернопільської обласної громадської організації "Файне місто" Рустам Єргешов.

Тернополяни, кажуть організатори благодійної акції, завжди відгукуються і допомогають сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування. Під час попередніх акцій "Файного міста" чимало дітей з різних дитячих будинків, за допомогою небайдужих, отримали подарунки до Дня Святого Миколая. Цього разу за зібрані гроші від продажу малюнків куплять спортивний інвентар Тернопільському обласному комунальному дитячому будинку для дітей шкільного віку, що знаходиться на проспекті Степана Бандери. Більшість дитячих малюнків саме звідти. Долучитися до благодійної акції "Мрія у малюнку" можна за допомогою інтернету.

– В контакті  є організація "Файне місто", буде вивісено посилання на сторінку з цією акцією. Можна буде легко перейти на це посилання і вже там прочитати про цю акцію, скільки коштують лоти і як взагалі можна долучитися до цієї акції, як відбуватиметься збір грошей, куди ці гроші підуть. Кожен зможе навіть разом з нами піти, закупити цей спортивний інвентар і віднести в дитячий будинок. Кожен, хто хоче – зможе побачити як це все робиться, – каже Рустам Єргешов.

Тернопільська молодіжна організація "Файне місто" планує організовувати благодійні акції спрямовані на допомогу сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування і надалі.