додому Новини Куди звертатися, якщо ви стали свідком корупції у військкоматах

Куди звертатися, якщо ви стали свідком корупції у військкоматах

444

В Тернопільському обласному ТЦК повідомили, як заявити про факти корупційних або пов’язаних з корупцією порушень у ТЦК та СП чи інших органах Міноборони України та нагадали про відповідальність за провокацію хабаря.

Повідомити про факти корупційних або пов’язаних з корупцією порушень у ТЦК та СП чи інших органах Міністерства оборони України можна кількома способами, повідомили в Тернопільському обласному ТЦК СП:

  • Зателефонувати на спеціальну телефонну лінію Міністерства оборони (+38 044 271 39 86).
  • Написавши на електронну пошту Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міноборони (dzvk_mou@post.mil.gov.ua).
  • Зайти на офіційний веб-сайт відомства https://www.mil.gov.ua, і знайти рубрику «Не будь байдужим – повідом про корупцію».
  • Надіславши листа поштою з поміткою «Про корупцію». Адреса: проспект Повітряних сил, 6, Київ-168, 03168 або скринька «Для кореспонденції» на бюро перепусток Міністерства оборони України.
  • На особистому прийомі громадян начальником Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції МОУ й керівним складом оборонного відомства, інформацію про який розміщено на офіційному веб-сайті міністерства в розділі «Прийом громадян керівним складом Збройних Сил України», у рубриці «Контакти». Такий прийом проводиться щосереди з 10 до 13 години. Запис за телефоном (044) 454-44-21.

— Однак необхідно пам’ятати, що не варто самому провокувати військовослужбовців чи державних службовців до отримання хабаря. За такі дії в Україні передбачена кримінальна відповідальність, — йдеться у повідомленні.