додому Новини Куди піти у Тернополі на новорічно-різдвяні свята

Куди піти у Тернополі на новорічно-різдвяні свята

1344

У Тернополі на новорічно-різдвяні свята запланували кілька заходів. 2, 8 та 9 січня в Тернопільському академічному драмтеатрі ставитимуть різдвяну виставу за мотивами твору М.Гоголя «Ніч перед Різдвом». Початок вистави о 19:00. Вартість квитків від 50 до 100 грн.

2,8 та 12 січня до уваги діток пропонують дитячу виставу «Новорічна Гуцулія». Вистава розпочнеться о 10:00, 12:30 та 15:00 в Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки. Вартість квитка – 80 грн.

5 січня в бібліотеці для молоді на вул. Новий світ, 19 відбудеться майстер-клас «Виготовлення сніжинки з рогози». Взяти участь в майстер-класі запрошують усіх бажаючих, матеріалами для виготовлення сніжинки забезпечують. На котру годину проводитиметься захід уточнять додатково на сайті міськради.

8 січня о 18:00 в Креативному кластері «Na Пошті» запрошують усіх бажаючих поринути в чарівну казку-вечірку за мотивами фільму про «Гаррі Поттера» – «Різдво у Гогсміті». Вхід безкоштовний.

11 січня в Тернополі відбудеться «Різдвяний концерт» Павла Табакова. Захід розпочнеться о 19:00 в приміщенні Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім.Т.Шевченка. Вартість квитків 280-490 грн.

12 січня в приміщенні на вул. Новий світ, 19 відбудеться майстер-клас «Витинанка». Годину проведення майстер-класу повідомлять додатково.

В палаці культури «Березіль» в другій декаді січня проведуть театралізоване дійство «Чудеса на порозі» до новорічно-різдвяних свят для дітей пільгових категорій. Про час та дату повідомляють додатково на сайті міськради