додому спорт Кубок України з карате та міжнародний турнір пам’яті Віталія Кушнірика відбулись у...

Кубок України з карате та міжнародний турнір пам’яті Віталія Кушнірика відбулись у Тернополі

588

Кубок України з карате та міжнародний турнір пам'яті Віталія Кушнірика відбулись вихідними у Тернополі. Змагались між собою каратисти різного віку з усіх куточків України, команди з Білорусі та Німеччини. TV-4 спортсменів підтримало. Наша телекомпанія – медіапартнер змагань.

Близько 300 учасників зі всієї України, дві команди із Білорусі та команда Німеччини взяли участь у змаганнях із кіокушинкан-карате, які відбулись вихідними у Тернополі. Змагались між собою учасники віком від 6 років та більше. Із Тернополя вийшли на двобої із суперниками близько 30 спортсменів.

Тетяна Чубата, президент тернопільської обласної федереції кіокушинкан карате: "Є дітки, які вже довше займаються, якібільш відомі на Всеукраїнському рівні, тобто, які вже неодноразово виступали на чемпіонатах України, і показували позитивні результати. І також є дітки, які беруть участь вперше, вдруге, тобто більш початківці".

Кіокушинкан вважається одним із найважчих та найжорсткіших різновидів карате. Тернопільську школу цього виду карате заснував Віталій Кушнірик, який трагічно загинув 5 років тому. Його учні неодноразово ставали Чемпіонами та призерами Чемпіонатів і Кубків України та міжнародних турнірів. Тому окрім Кубку України з карате відбувся і міжнародний турнір його пам'яті. Кіокушинкан карате, розповідають організатори, має власну філософію, тому розвиває у дітей милосердя та повагу до старших. А ще –

Тетяна Чубата, президент тернопільської обласної федереції кіокушинкан карате: "В першу чергу сміливість, вольові якості, роблять їх більш самостійними, цілеспрямованими, вони всі прагнуть перемогти".