![kubok-shuhevicha-31_10_2022r-6](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/kubok-shuhevicha-31_10_2022r-6-640x426.jpg)
“Кубок Шухевича” цьогоріч виграла команда Тернопільського національного технічного університету. Щорічні спортивні зустрічі проводять у місті, аби вшанувати пам’ять українського політичного і державного діяча, головного командира УПА Романа Шухевича. Участь в естафеті беруть представники громадських організацій, студентського самоврядування та учнівського парламенту Тернополя. Вони змагаються в таких номінаціях як волейбол, стрільба, футзал, шахи, скелелазіння, настільний теніс тощо.