![vlcsnap-2021-06-29-18h12m54s905](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/vlcsnap-2021-06-29-18h12m54s905-640x360.png)
Кубок міського голови Тернополя з тайського боксу провели у місті. Близько ста шістдесяти учасників з одинадцяти українських міст з`їхалися на чемпіонат області. Як відбувалися поєдинки – дивіться далі.
Кубок міського голови Тернополя з тайського боксу провели у місті. Близько ста шістдесяти учасників з одинадцяти українських міст з`їхалися на чемпіонат області. Як відбувалися поєдинки – дивіться далі.