додому надзвичайне Крім гасіння пожеж рятувальники визволяли корову

Крім гасіння пожеж рятувальники визволяли корову

495

6 травня у селі Колодно Збаразького району через замикання електрокип'ятильника загорівся будинок, пожежникам вдалось врятувати господаря. Того ж дня в селі Мельниця – Подільська Борщівського району на міському цвинтарі загорілась суха трава. 

Пожежу ліквідував черговий караул місцевої пожежної команди, врятувавши прилеглу лісосмугу. У другий день свят в селі Зелена Бучацького району в приміщенні недіючого корівника згоріло 200 тонн кормів, вогонь знищив і покрівлю будівлі. Окрім гасіння пожеж цими вихідними довелось рятувати корову, у Лановецькому районі тварина потрапила у вигрібну яму. 

– У вигрібну яму провалилась корова, її місцеві мешканці своїми силами витягнути не могли, тому викликали рятувальників, які разом з місцевими мешканцями витягли тварину, зараз її життю нічого не загрожує, – розповіла помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області по зв"язках з громадськістю Ірина Крупа.

Минулої доби у річці Нічлава Борщівського району втопився 57-річний чоловік. Рятувальники звертаються до мешканців області: з настанням тепла бути особливо обережними. 

– Щоб люди були обережними, відпочиваючи на природі, дуже багато сухої трави, сухого гілля, тому дуже небезпечним є розведення вогню, паління в місцях масового відпочинку. Велике прохання до люджей, щоб берегли природу, ліси, тому що пожежі в екосистемах дуже небезпечні і приносять великі збитки, – радить Ірина Крупа.