додому Новини Кременецьку санну трасу, де нещодавно загинула дівчинка, закрили

Кременецьку санну трасу, де нещодавно загинула дівчинка, закрили

611

28 липня відбулася комісія Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту. Там повідомили, що кременецька санна траса, де раніше на тренуваннях загинула дівчинка, є закритою. 

Комісія доручила посилити дотримання заходів безпеки, використовувати тільки ті спортивні споруди та інвентар, які не нестимуть загрози життю і здоровʼю вихованців спортивних закладів Тернопільської обласної ради.

Також звернулась із клопотанням до Тернопільської обласної військової адміністрації щодо необхідності виділення необхідних коштів для ремонту та утримання спортивних споруд, щоб гарантувати безпеку для спортсменів, адже вихованці наших шкіл є учасниками не тільки Всеукраїнських, а й Міжнародних та Олімпійських змагань.

На останок голова постійної комісії Володимир Мисик повідомив, що на сьогодні Кременецька санна траса є закритою, а договір оренди наша спортивна школа розірвала.

Нагадаємо, що 24 травня 2023 року на санній трасі, що розміщена в с. Млинівці на Кременеччині трапилася трагедія. Вихованка КУ ТОР обласної дитячо-юнацької спортивної школи з літніх видів спорту Діана Новосад загинула в результаті травми нанесеної деревʼяною дошкою, що відламалася від траси.