Головна Новини Кременецькі підприємці зустрілись із податківцями області

Кременецькі підприємці зустрілись із податківцями області

405

Бізнес у Кременці не дрімає – місцеві підприємці зустрілися з податківцями області. Подібні семінари планують провести в усіх райцентрах Тернопільщини. Законодавство, співпраця бізнесу і податківців, пропозиції і побажання  – на такі теми спілкувалися підприємці Кременецького району і головний податківець області.

– Я вже підприємцем є 15 років. Розумію, що потрібно працювати, потрібно заплатити податки в першу чергу, що я і роблю завжди. Податки і зарплату людям. Я розумію: все, що залишиться, буде в користь і для мене, і для моєї родини, – вважає підприємець, голова обласного благодійного фонду «Живи з надією» Алла Андрощук.

Підприємці Кременеччини переконані, органи влади мають сприяти розвитку малого і середнього бізнесу. Питання взаємовідносин підприємців і податківців зараз головне, вважає і начальник служби Євген Воробець. Передумовою розвитку бізнесу вважають порозуміння між людьми, не залежно від посад, кажуть підприємці Кременця.

– Всі працівники, влада, депутати повинні розуміти одне одного і йти завжди на зустріч, чути людей, відповідати на їхні потреби тому, що це дуже важливо. Підприємці втомилися, що від них постійно хтось щось хоче, вимагає. А наш малий бізнес потребує особливої уваги, – каже Алла Андрощук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here