Головна надзвичайне Кременчанина затримали коли він продавав марихуану

Кременчанина затримали коли він продавав марихуану

247

Жителя Кременця спіймали "на гарячому" коли той збував марихуану. Міліціонери слідкували за ним вже кілька місяців, з того часу співробітники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків обласної міліції задокументували 3 факти збуту ним трави. Її він розповсюджував серед молодих людей на кілька років старших. Найстаршому з клієнтів було 25.

Наразі міліціонери з’ясовують звідки кременчанин брав наркосировину. Він фасував її у газетні згортки, один такий пакуночок з 5 грамами трави продавав за 150 гривень. За словами начальника відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Володимира Строїча, хлопця взяли «на гарячому» під час продажу наркотичного засобу. У нього вилучили готівку в сумі 150 гривень, що відповідає вартості одного згортка трави.

Кременчанину інкримінують частину 2 статті 307 Кримінального Кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинене повторно. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна. Рішення суду у своїй справі хлопець чекатиме під домашнім арештом.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here