додому духовність Кременчанин Павло Терновий потребує допомоги

Кременчанин Павло Терновий потребує допомоги

564

Срібний призер Кубка світу із санного спорту, бгаторазовий призер Всеукраїнських та міжнародних змагань, кременчанин Павло Терновий нині потребує допомоги. У 18-річного спортсмена лікарі виявили небезпечне запалення суглобів. Лікування затратне і довготривале. Сім'я хлопця потрібних грошей не має, тому звертається до небайдужих людей за допомогою.

Павло Терновий завжди був прикладом для своїх ровесників, добрим сином і гарним другом, каже мама, Віра Тернова. З 10 років хлопець, який народився у Кременці, почав займатися санним спортом і згодом своїми результатами прославив не лише рідні Кременець та Тернопільщину, але й Україну, стаючи призером Всеукраїнських та міжнародних змагань найвищого рівня. У 2012 році виграв срібло Кубка світу із санного спорту та на заваді стала важка хвороба.

Віра Тернова, мама Павла Тернового: "Неодноразово він і був за границями, тоже перші місця займав, і це сказано в додатках, які ми даєм. Ну отака доля. Ми всі ходимо під нашим небом і не знаємо, що з кожною людиною може статися. В нас всіх є діти, внуки, но таке горе прийшло в нашу сім'ю".

Рік тому хлопця почали турбувати нестерпні болі в плечових суглобах, колінах і гомілках. Обмеження в рухах перетворювалися у загальну скутість. Хвороба не дозволяє йому не лише займатися спортом, вона заважає повноцінно жити. До сьогодні лікування Павла Тернового успішного результату не дає.

Віра Тернова, мама Павла Тернового: "Його дивилися в Києві, діагноз такий: запалення суглобів. Сказали потрібне нам дуже дороге лікування, треба лікувати рік. Воно вартує 170 тисяч, ми не в змозі цього зробити".

Мама Павла Тернового щиро дякує співробітникам своїм та чоловіка, тренерам сина і дирекції Львівського фізкультурного держучилища, де навчається Павло. Вони не відвернулися від проблеми хлопця і посильно допомагають. Долучився до допомоги і обласний благодійний фонд "Живи з надією", втім, поки що до потрібних 170 тисяч іще далеко.

Алла Андрущук, голова Тернопільського обласного благодійного фонду "Живи з надією": "Господь благословить нас в 10 раз більше, коли ми даруємо, коли ми допомагаємо. Я хочу запросити всіх підприємців, хочу запросити підприємства і просто молодь. По 5, по 10 гривнів – це дуже важлива підтримка, і якщо ми цілою країною будем старатись допомогти, ми допоможемо багатьом людям, а нашому Павлу – обов'язково".

Віра Тернова, мама Павла Тернового: "Надія на людей, які допоможуть нам підняти сина на ноги, бо в нього були дуже великі мрії".

Реквізити як, і куди переказати гроші для лікування Павла Тернового можна знайти на нашому сайті tv4.te.ua