Головна надзвичайне Кременчанин виміняв планшет та 100 гривень – на крадений скутер

Кременчанин виміняв планшет та 100 гривень – на крадений скутер

332

Кременчанин виміняв планшет  і 100 гривень на потужний скутер, а потім здав транспортний засіб міліціонерам. Вигідний обмін молодому чоловікові запропонував знайомий. Реальна вартість скутера – 3,5 тисячі тисячі гривень, тому у чоловіка виникли сумніви, що скутер крадений. Усвідомлюючи, що у разі, якщо його підозри виявляться вірними, скутер доведеться повернути, він всеодно пішов до міліції.

Співробітники Кременецького райвідділу міліції з’ясували, що транспортний засіб дійсно вкрадений. Кількома днями раніше із відповідною заявою звернувся 51-річний житель райцентру.

У ході слідчих дій стало відомо, що скутер вкрав, а згодом й продав 20-річний кременчанин, який товаришував із сином потерпілого. Під час одного з візитів до друга, він запримітив на подвір’ї  транспортний засіб. Того ж дня, щойно стемніло, повернувся й вкрав скутер.

Кременчанин побував вже на лаві підсудних за скоєну крадіжку. Цього ж разу крадію інкримінують частину 1 статті 289 Кримінального кодексу України –  незаконне заволодіння транспортним засобом.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here