Головна культура “Красуню рятівницю” оберуть на Тернопільщині

“Красуню рятівницю” оберуть на Тернопільщині

368

Серед працівниць пожежно-рятувальних підрозділів Тернопільщини оберуть найкрасивіших. При цьому обиратимуть красунь користувачі Інтернету. З 1 серпня до 1 вересня у соціальній мережі Фейсбук на офіційній сторінці Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в нашій області триватиме голосування. За його підсумками і визначать 12 найкращих.

Вони готові в вогонь і у воду. Сміливі та відважні, але водночас такі жіночні. Працівниці пожежно-рятувальних підрозділів Тернопільщини візьмуть участь у конкурсі краси "Красуня рятівниця". З понад дев'яноста жінок, які працюють у підрозділах області, на участь погодилась майже половина.

Сергій Данілін, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю Управління ДСНС України в Тернопільській області: "В конкурсі беруть участь 38 учасниць. Світлини їх розміщені в соціальній мережі Фейсбук на офіційній сторінці управління. Кожен бажаючий може зайти і проголосувати за ту світлину, яка йому сподобалась".

Голосування триватиме до 1 вересня. Його учасники оберуть 12 красунь, фотографії яких згодом використовуватимуть у соціальній рекламі та при виготовленні сувенірної продукції. Нагородження проведуть під час святкування Дня рятівника 17 вересня. Конкурс проводять вперше, проте організатори сподіваютья, не востаннє.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here