додому культура “Красуню рятівницю” оберуть на Тернопільщині

“Красуню рятівницю” оберуть на Тернопільщині

497

Серед працівниць пожежно-рятувальних підрозділів Тернопільщини оберуть найкрасивіших. При цьому обиратимуть красунь користувачі Інтернету. З 1 серпня до 1 вересня у соціальній мережі Фейсбук на офіційній сторінці Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в нашій області триватиме голосування. За його підсумками і визначать 12 найкращих.

Вони готові в вогонь і у воду. Сміливі та відважні, але водночас такі жіночні. Працівниці пожежно-рятувальних підрозділів Тернопільщини візьмуть участь у конкурсі краси "Красуня рятівниця". З понад дев'яноста жінок, які працюють у підрозділах області, на участь погодилась майже половина.

Сергій Данілін, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю Управління ДСНС України в Тернопільській області: "В конкурсі беруть участь 38 учасниць. Світлини їх розміщені в соціальній мережі Фейсбук на офіційній сторінці управління. Кожен бажаючий може зайти і проголосувати за ту світлину, яка йому сподобалась".

Голосування триватиме до 1 вересня. Його учасники оберуть 12 красунь, фотографії яких згодом використовуватимуть у соціальній рекламі та при виготовленні сувенірної продукції. Нагородження проведуть під час святкування Дня рятівника 17 вересня. Конкурс проводять вперше, проте організатори сподіваютья, не востаннє.