Головна Новини Кращий патріотичний букет обиратимуть у Тернополі

Кращий патріотичний букет обиратимуть у Тернополі

1399

6Загальноміський конкурс патріотичних букетів та квіткових композицій на тему єдності і цілісності держави «Патріотична Україна» пройде 28 серпня на День міста у Тернополі. Відбудеться захід на території парку «Національного відродження». Переможців нагородять цінними призами, подарунками та подяками міського голови.

Конкурс проводять, аби привернути уваги громадськості до розвитку міського озеленення та квітникарства. У ньому можуть взяти участь організації, установи, окремі громадяни, у тому числі колективи шкіл і позашкільних закладів, комунальних підприємств, медичних закладів.

Основними критеріями для оцінювання (за 10-ти бальною шкалою) буде художнє оформлення та цілісність композиції, оригінальність рішення та відтворення ідеї, творчий підхід до виконання, складність техніки, патріотична тематика тощо.

Оцінювати конкурс будуть одразу за декількома напрямами, зокрема промислові та комунальні підприємства, медичні заклади, підприємства, що спеціалізуються на вирощуванні та продажу квітів, загальноосвітні навчальні заклади, дошкільні навчальні заклади, вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації, професійно-технічні училища; приватні особи (окремі мешканці міста).

Нагадаємо, що вперше такий конкурс у місті відбувся минулого року.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here