додому Головні Кращих робітників управління Служби безпеки України у Тернопільської області нагородили відзнаками

Кращих робітників управління Служби безпеки України у Тернопільської області нагородили відзнаками

3495

25 березня ми відзначаємо чверть століття із дня створення Служби Безпеки України. З нагоди цього свята у Тернополі провели урочистість, на яку завітали представники влади міста та області, керівництво і працівники СБУ. Кращих робітників управління Служби безпеки України у Тернопільської області нагородили відзнаками.

Закон «Про Службу безпеки України» був прийнятий Верховною Радою 25 березня 1992 року. Саме тоді визначили основні завдання органу, серед яких захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, боротьба з тероризмом, корупцією та іншими протиправними діями, які створюють загрозу інтересам незалежної України. Цьогоріч Служба безпеки України відзначає своє 25-річчя. З цього приводу відбулися урочини в Управлінні Служби безпеки України у Тернопільській області.

– Вони зробили основний вклад, щоб забезпечити державність, завдяки їхній праці зупинено сотні терактів і конфліктів, завдяки їхній праці збережено життя тисячі українців, військовослужбовців, мирного населення, завдяки їхній роботі, яку ми можемо навіть не відчувати, ми маємо спокій у Тернополі. Тому мерія Тернополя завжди буде підтримувати Службу безпеки, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

– 25-та річниця – це чверть століття, період, коли стала до бою нова генерація робітників СБУ. Війна триває, нас чекає ще багато звитяг. Я хочу співробітникам побажати, щоб вони не жаліли себе у боротьбі із лютим ворогом, а їхнім сім’ям – щоб батьки завжди поверталися додому, – каже начальник УСБУ в Тернопільській області Віталій Найда.


І хоч Тернопільська область – не епіцентр небезпеки в Україні, та роботи тут вистачає і якраз те, що звичайні мешканці не помічають її – є показником того, що працівники Управління СБУ в Тернопільській області добре справляються зі своїми посадовими обов’язками, більше півсотні з них є учасниками АТО – розповідає Начальник Департаменту СБУ Віталій Найда.

– Завдання СБУ у Тернопільській обл. – це не тільки боротися з ворогом там, а боротися із внутрішнім ворогом тут. І прикладом цього є боротьба з корупцією. Більше, як 30 кримінальних проваджень сьогодні є зініційовані співробітниками СБУ по боротьбі із корупціонерами на території області, і останнім прикладом є притягнення до відповідальності корупціонера – чортківського прокурора. Це є доказом того, що ми активні кроки робимо для того, щоб подолати корупцію на території нашої області, – вважає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

З нагоди свята в Управлінні Служби безпеки України у Тернопільській області кращим працівникам управління вручили відзнаки від керівництва СБУ та влади Тернопільщини.