Головна Новини Кращого учня-перукаря обирали у Тернополі

Кращого учня-перукаря обирали у Тернополі

601

vlcsnap-2015-05-21-18h34m03s20Кращого учня-перукаря Тернопільщини обирали сьогодні у Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму. Дівчата повинні були показати, наскільки майстерно вони роблять вечірні зачіски.

Вперше другий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “перукар” проводять у Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму. Конкурсне завдання – виконати вечірню зачіску. Над ним працюють 9 кращих учнів-перукарів із усіх училищ Тернопільщини. Тернопільське представляє Анастасія Миськів. Її зачіска – висока та романтична. Саме така, переконує, підходить до типажу моделі.

– Їй підходять високі зачіски з високим лобом. Це займає десь до півтори години часу, це залежить від того, наскільки відпрацьовуєш, настільки скоріше зробиш, – показує  учениця 3 курсу Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму Анастасія Миськів.

Настя вчиться на третьому курсі, цьогоріч в неї випускний. Та сидіти склавши руки, каже, не буде.

– Я вже знаю, де я буду працювати.

Такі конкурси допомагають майбутнім перукарям проявити себе.

– Показати рівень професійної підготовки, продемонструвати свої практичні знання і вміння, ну, звичайно, діти творчість проявлять. Тут і естетичний смак і … сучасні тенденції зачісок вони теж демонструють. Це для дітей дуже великий стимул, – говорить директор Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму Галина Грушко.

Переможець представлятиме Тернопільщину на третьому етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “перукар” у Запоріжжі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here