додому Новини Кращі голубоводи України представили у Тернополі свої колекції птахів

Кращі голубоводи України представили у Тернополі свої колекції птахів

1854

Уже в десяте в Тернополі відбулася всеукраїнська виставка «Голуб символ миру». Кращі голубоводи України представили свої колекції голубів у різноманітних породах.  

Голубоводи з різних регіонів України представили та водночас похизувалися своїми пернатими. Обрання кращих голубів визначалося у 15-номінаціях найпоширеніших порід голубів . Кожного учасника оцінювали за стобальною шкалою.  Згодом кращих птахів виводили на так званий ринг, де спеціальний експерт оцінював їх.

– Для того, щоб зрозуміти, де кращий екземпляр, його треба оцінити. Тобто ми досягаємо відповідного рівня. Є стандарти голубів, які розроблені голубоводами-спеціалістами, професіоналами в тій чи іншій породі голубів. Ставиться голуб ідеальний і до цього голуба ми стараємося вивести не гіршого, чим він. Тут грає роль якість птиці, здоров’я птиці і кількість. Тобто, якщо голубів мало, ми не можемо їх оцінити, тобто нема, не можна зробити вибіркового оцінювання, – каже президент федерації декоративного голубівництва України Ігор Когут.