додому Новини Краще студентське помешкання обирали у ТНПУ

Краще студентське помешкання обирали у ТНПУ

1079

“Найкращий студентський гуртожиток року” визначали у Тернопільському педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Чотири команди гуртожитків боролися за визнання кращого. Чимало перепон довелося пройти учасникам команд, аби у фіналі зібратися з усіма силами та показати свої вміння. 

Краще студентське помешкання обирали у Тернопільському педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Чотири гуртожитки боролися за першість у рамках заходу «Тиждень гуртожитків». Таке дійство не вперше відбувається у студмістечку університету.

– В далекому 2007 році, коли я був головою студентської профспілкової організації, мені довелося разом з моїми колегами заснувати дуже цікавий захід. Він називався день гуртожитків – для того, аби підкреслити важливіть студентського життя, всієї повноти його. Бо воно неможливе без повсякдення. Це побутові якісь проблеми, труднощі, це традиції, які започатковані у своїх студентських помешканнях. Це особливий тип культури, субкультури, я б сказав навіть, – говорить декан історичного факультету Володимир Місько.

Гуртожитки виборювали перемогу у таких категоріях, як спортивні змагання, покер, відео, КВН, творчий номер, DOTA, mind game та найохайніший гуртожиток. Все це відбувалося протягом тижня. На сцені лунали пісні та танці від учасників.

– Це надзвичайно об’єднує студентське середовище в нашому університеті. Всі гуртуються, всі змагаються, але попри все, вони залишають друзями. І це добрий вияв для того, щоби проявити свої таланти, здібності і ще більше згуртуватися, – каже Володимир Місько.

Учасниками команд були не лише ті, хто мешкає у гуртожитках, але й навіть ті, хто там працють, бовважають себе одною родиною.

Першість серед п’яти здобув гуртожиток під №4. Та ті, хто активно долучився до свята, теж отримали нагороди.