Головна суспільство Кращих підприємців Тернопільщини відзначили в облдержадміністрації

Кращих підприємців Тернопільщини відзначили в облдержадміністрації

293

Професійне свято відзначили підприємці Тернопільщини. Сьогодні кращих нагородили в Тернопільській облдержадміністрації.  Їм бажали стабільності, прибутків і сприяння влади. А вони обіцяли розвивати бізнес і створювати нові робочі місця.

Малий і середній бізнес у нашій області – рушійна сила економіки. Це вони, починаючи з буремних 90-х, взяли на себе відповідальність не лише собі створити джерело прибутку, але і забезпечити роботою інших. Вони пройшли через випробовування конкуренцією, іноді рекетом, різкими змінами у законодавстві, навчились бути гнучкими в умовах ринку, знання здобували з досвідом. Сьогодні вони – головні платники податків  і на них – уся надія.  

Юрій Желіховський, заступник голови Тернопільської ОДА: "Ви знаєте, в області понад 4 тисячі, 4 600, якщо бути точним, у нас зареєстровано малих підприємств і працює вже сьогодні приблизно 30 тисяч фізичних осіб-підприємців і приблизно 300 підприємств".
 
Державу вони часто просять не заважати, не змушувати через високі податки іти в тінь. Вони часто заради успіху ідуть на ризик. А на запитання " Чи усі можуть бути підприємцями?", відповідають однозначно:

Тарас Пастух, генеральний директор ТОВ «Торговий дім «Опілля»: "Коли ти створюєш робоче місце для себе, ти, принаймні, ризикуєш своєю долею, але, коли ти починаєш запрошувати до себе людей, то потрібно пам'ятати, що ти перед кожною людиною несеш як мінімум відповідальність перед нею особисто, перед її сім'єю про те, що завтра вона повинна додому повернутися з якимось коштами, власне для цього вона і йде працювати. Якщо ця міра відповідальності є, якщо кожен її адекватно розуміє, то йому відкрита дорога в підприємництво".

Юрій Ворко, голова регіональної ради підприємців Тернопільської області: "Це просто сильні люди, які дають собі раду, які створюють, не чекають чогось, не чекають змін – вони зміни творять уже сьогодні. Я вітаю усіх підприємців, зичу міцного здоров'я, вдалих контрактів, зичу бачення майбутнього, зичу розвитку".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here