додому спорт Кращий бомбардир “Ниви” вибуває з гри

Кращий бомбардир “Ниви” вибуває з гри

595

Через перелом ноги, ймовірно до кінця року на полі не зможе вийти основний нападник команди Ігор Мельник. Для "Ниви" це проблема.

Втрату Ігора Мельника для "Ниви" важко применшити. Зі старту сезону він забив суперникам 6 м'ячів – найвищий показник серед гравців команди, якій і так бракує забивних форвардів. Щодо найближчого матчу, 20 жовтня у Кіровограді проти "Зірки", то тут доведеться грати не лише без Мельника. Окрім нього четверо основних гравців пропускатимуть гру через дискваліфікацію.

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "Не будуть виступати два Баранці, не будуть грати правий захисник Романюк і лівий захисник Яневич. Ну, і серйозну травму отримав в останньому матчі Мельник, його завтра буде прооперовано і, я думаю, що на превеликий жаль, ми цього року вже Мельника не побачимо на центральному стадіоні, от. Я бажаю йому, щоб операція пройшла успішно, щоб він скоріше одужував".

Враховуючи втрати, у Кіровограді Яворському доведеться розраховувати на гравців, які зазвичай були резервними. Тренер сподівається, що брак практики вони компенсують бажанням.

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "Футболіст який не іграє, а виходить на заміну там на 10, на 15, на 20 хвилин, він мабуть хоче доказати, перш за все, собі і нам, тренерам, що ми можем також розраховувати на них, от. І ми надіємось на наших футболістів, тому що ми вірим в них, вони в нас добросовісно працюють на тренуваннях, харашо відносяться до своєї праці. Я впевнений в тих футболістах, які вийдуть на футбольне поле з "Зіркою", що вони будуть грати на максимумі своїх можливостей. Ігра буде цікавою і дай Бог, щоб вона була результативною".