додому освіта Кращі школярі-знавці української мови отримали нагороди

Кращі школярі-знавці української мови отримали нагороди

451

 

За знання української мови – винагорода. У Тернополі відзначили учнів шкіл міста, які торік стали переможцями і призерами олімпіад і конкурсів з української мови та літератури. Нагородження юних мовознавців традиційно провели в Українській гімназії імені Івана Франка.

 
В актовій залі Української гімназії Тернополя зібралися учні шкіл міста. Серед них – призери і переможці Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проведеного 13-й рік поспіль, третього Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, другого етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури і конкурсу на найкращий відгук на сучасну українську прозу серед учнів четвертих-п’ятих класів. Для когось із юних мовознавців, як стверджують самі, участь у конкурсі – це вияв любові та поваги до рідної мови. Дехто зі знанням української мови пов'язує своє майбутнє.
 
Едуард Римар, учень ЗОШ №19 Тернополя, переможець міського етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури: "В майбутньому я планую стати журналістом, тому що ця професія безпосередньо пов'язана зі знанням мови та її особливостями. Відповідно, участь у подібних змаганнях та конкурсах дає багато можливостей для поглиблення знань та вивчення різноманітних аспектів мови.
 
TV-4