додому Новини “Кожній дитині потрібна родина”: у Тернополі провели зустріч з прийомними сім’ями

“Кожній дитині потрібна родина”: у Тернополі провели зустріч з прийомними сім’ями

473

“Щастя дитини – зростати в родині”. Другий регіональний форум прийомних родин відбувся у Тернополі. Його мета – об’єднати органи місцевої влади з батьками, які виховують дітей-сиріт, а саме – почути і про їхні проблеми.

Людмила Єрмолова разом зі своїм чоловіком виховують п’ятеро прийомних дітей. Найстаршому хлопцеві — 16 років, наймолодшому — 11 років.

“Вони в мене все можуть дуже робити. І борщі варити, супи. Вадим –  то він мамин помічник. В кожного свої функції, обов’язки, коли прибирати кімнати, де його територія, черговий хто по кухні. Бо в мене проблеми з ногами, я сидячи все роблю, вони біля плити,” – розповідає жінка. 

Рятуючись від війни сім’я Єрмолових два роки тому переїхала на Тернопільщину з Миколаївської області. Тоді їхню Баштанку активно обстрілювали вороги.

“Ми в погребі перебували з дітками одну, другу добу цілу, а потім вже вирішили не травмувати їх. Бо Петро найменший, то він травмований сильно. В нього сердечко, як у горобця. Тільки летить ракета, а він вже боявся,” – каже Людмила. 

Захід у Тернополі організували представники благодійного фонду “Майбутнє сиріт”. Організатори сподіваються, що завдяки спільній комунікації та обговоренню проблем, їм вдасться заохотити ще більше людей долучатися до спільноти прийомних сімей. Адже кожній дитині потрібна родина.