додому Новини Кожен із нас відтепер може вплинути на формування міського бюджету

Кожен із нас відтепер може вплинути на формування міського бюджету

1284

На що підуть бюджетні гроші: ремонти доріг, тепломодернізацію, ремонти шкіл, чи, до прикладу, нові дитячі та спортивні майданчики. Кожен із нас відтепер може вплинути на формування міського бюджету. Яким чином це можна зробити і що для цього потрібно, дізнавалася Юлія Судомир.

21 листопада виконавчий комітет Тернопільської міськради ухвалив Положення про проведення бюджетних слухань щодо обговорення проекту міського бюджету Тернополя. Затвердження документу ініціювали предствники Експертно-аналітичної “Акцент”.

-Таким чином побудована система управління бюджету, що більшість своїх прав громадяни делегують обраній владі – депутатам, Президенту, міському голові. І відповідно є передумови для того, щоби розвивати ці форми, які дають змогу людям безпосередньо впливати на управління бюджетом і впливати на сам процес формування, визначення пріоритетів.

Бюджетні слухання проводитимуть, аби люди детальніше ознайомитися з бюджетом та дізналися, на що саме та скільки грошей піде. Відтак, вони матимуть змогу оцінити чи виправдані ці видатки та внести свої зауваження, побажання та пропозиції.