![vlcsnap-2021-12-31-13h28m48s167](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/vlcsnap-2021-12-31-13h28m48s167-640x360.jpg)
Найчастіше “ковідну” тисячу українці витрачають в книжкових магазинах, кінотеатрах, театрах, а з наступного року літні люди зможуть витратити ці гроші на ліки. Прийом заявок тривав до 29 грудня включно. Щоб подати заявку на виплату, потрібно було оформити спеціальну картку “єПідтримка” в одному з банків-партнерів. Та що робити тим, хто у сучасних технологіях не дуже розуміється – це наші бабусі та дідусі? Ми спробували дізнатися як їм отримати, а згодом використати “ковідну” тисячу.