додому благоустрій Котельні і тепломережі міста вже готують до нового опалювального сезону

Котельні і тепломережі міста вже готують до нового опалювального сезону

492

Котельні та теплові мережі міста до наступного опалювального сезону з 13-го травня, відповідно до графіка, вже почало готувати комунальне підприємство "Тернопільміськтеплокомуненерго". Сьогодні ремонтують насоси та випробовують котли на кількох котельнях Тернополя. До кінця літа, обіцяють комунальники, у нашому місті всі котельні будуть відремонтовані.

Сьогодні комунальне підприємство "Тернопільміськтеплокомуненерго" експлуатує 39 котелень та більш як 150 кілометрів тепломереж. У минулому році, розповідають тепловики, підприємство відпрацювало без аварій. Аби не було проблем і в наступному опалювальному сезоні, все обладнання до зими потрібно готувати впродовж літа.

– Відповідно до графіку розпочався ремонт котелень, а також почали заміну теплових мереж. Теплові мережі в основному підприємство міняє на попередньоізольовані, що дає змогу покращити теплопостачання і зменшити втрати в теплових мережах, – розповідає начальник виробничо-технічного відділу КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" Віталій Грубенюк.

Першими ремонтують котельні на вулицях Чернівецька, 25А, Живова, 12 та Просвіти, 9, а також на бульварі Данила Галицького, 4А. До дванадцятого червня мешканцям згаданих вулиць слід забути про гарячу воду.

– На цих котельнах проводиться гідравлічне випробування котлів, ремонт, плановий ремонт насосів, заміна підшипників в насосоному обладнанні, а також відповідними службами робиться ревізія відповідних приладів і газового обладанання, – каже Віталій Грубенюк.

Літній графік ремонтів "Тернопільміськтеплокомуненерго" узгоджує з тернопільським водоканалом. Закінчити ремонтувати котельні та мережі тепловики планують до 20 серпня.