![103133871_148263383465599_391736368611342872_o](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/103133871_148263383465599_391736368611342872_o-640x640.jpg)
Коронавірус – у дитсадку. У працівника Тернопільського дошкільного навчального закладу №12 лабораторно підтвердили COVID-19. Про це повідомляє Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом.
Тож з 10 червня заклад тимчасово призупиняє роботу. Мобільні групи медиків візьмуть аналізи на ПЛР-дослідження в усіх працівників садочку. Коли садочок знову запрацює повідомлять додатково. Ймовірно, це станеться вже через 2 тижні.