Головна культура Королеву французької пісні Едіт Піаф вивчають на уроках у Тернополі

Королеву французької пісні Едіт Піаф вивчають на уроках у Тернополі

1654

Edith PiafЖебракування, сліпота, дивовижне зцілення, автокатастрофи, смерть єдиної дитини і коханого чоловіка, звинувачення у вбивстві, героїчні подвиги на війні, наркозалежність і геніальність – все це випало на долю тендітної жінки. І все це лише за 47 років життя. Її називали “французьким горобчиком”. Та насправді вона була королевою французької пісні. Сто років тому народилась Едіт Піаф. Співачка й актриса, яка своїм неповторним стилем підкорила весь світ. 19 грудня світ відзначив століття з дня її народження. Згадали Едіт Піаф і у Тернополі.

Тернопільська спеціалізована школі І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних вшановує пам’ять ” французького горобчика” Едіт Піаф. Цьогоріч виповнюється рівно сто років з дня народження співачки. про неї знято безліч фільмів, поставлено стільки ж вистав та мюзиклів. Тернопільські учні теж вивчають її постать на уроках. Знімальну групу зустрічали французьким “Бонжур”. І весь урок діти та вчитель – Ірина Степанівна чи , як її жартома називають – мадам Ірен, спілкувалися французькою мовою.

Коментарі

1 коментар

  1. а що вже вс1х вивчили 1ноземних класик1в, що вже зупинилися на сп1вачц1? Вже зовс1м з глузду з”1хали. Я б на м1сц1 батьк1в такий би скандал вчинила. що й 1ншим неповадно було б . Найшли кого 1 що вивчати. Безграмотн1 випускники шк1л виходять. а вони вуличну сп1вачку вивчають. Ну не 1д1отизм тут. Це десь в музичному можна вивчати. а не в школ1 з поглибленим навчанням 1ноземно1 мови. 1 без цього матер1алу повно – весь не охопити. Чи може вибирають що полегше. а пот1м т1 д1тлахи не можуть н1де н1 навчатися. н1 працювати бо дуже слабка база осв1ти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here