додому Новини Коробки для прикрас – навіщо вони потрібні?

Коробки для прикрас – навіщо вони потрібні?

441

Підібрати класний презент – це мистецтво, а от удосконалити подарунок – це вже справжній талант. Як правило, для цього використовують упаковку.

І якщо ви вирішили придбати ювелірний виріб, не забудьте про спеціальну коробку. Добре, що коробки для прикрас https://imidge.com.ua/ru/f-box-for_decorations/ у великому асортименті представлені на сайті інтернет-бутика Імідж. Це дозволяє, купуючи класну річ, тут же придбати до неї відповідне «спорядження». Красива коштовність + класна коробка = Вау ефект.

Матеріал, форма, колір

Саме ці параметри відрізняють коробки для прикрас. Безперечно, у першу чергу треба враховувати для якої саме коштовності ви підбираєте коробку. Від цього залежить розмір і форма. Щодо інших характеристик:

  • Матеріалу, який використовується для виготовлення;
  • Кольору;
  • Текстури;
  • Наявності додаткового декору, то вже залежить від вашого смаку і можливостей.

Бо деякі коробки для прикрас по красі і вишуканості не поступаються навіть самим ювелірним виробам. Відрізняє такі шедеври висока ціна. Але в більшості випадків споживач обирає коробки для прикрас по демократичній ціні.

В якості матеріалу можуть використовуватися цупкий картон, пластик, дерево, фанера. Якщо мова про зовнішню частину – то це тканина, натуральна шкіра, крафтовий папір, фольга. Варіантів є багато, і під кожну прикрасу вийде підібрати відповідну коробку.

Головне завдання такого додаткового предмету – це зробити подарунок ще презентабельнішим. Хоча є і «сховані» функції. Наприклад, якщо у вас багато прикрас, ви можете зберігати свої коштовності саме в спеціальних коробках. Оскільки вони відрізняються за розмірами, кольорами і формами, то швиденько віднайти у величезному арсеналі коштовностей потрібну річ буде не складно. Крім того, прикраса схована у спеціальну коробку матиме завжди акуратний вигляд, на неї не впливатиме ні пил, ні сонячні промені, ні інші зовнішні фактори.

Обираючи коробку, варто звернути увагу на її конструкцію. Як правило, всі елементи прості у використанні і відкривати будь-яку модель не складно. Хоча, існують варіації з секретами (складними застібками).

Від придбання коробки для прикрас можна відмовитися, бо, теоретично, то не мастхев-елемент. Але якщо ви вирішили подарувати коштовність і хочете, щоб не тільки сам подарунок, але і його «антураж» справили враження на отримувача, краще купити і коробку для прикрас. Вона підвищить градус респектабельності самого презенту.

Продавці інтернет-бутика Imidge радять зробити таку додаткову покупку і тим самим надати презенту завершеності та естетизму. Хтось скаже, що коштовність сама по собі, то вже класний презент. Так, але якщо ще додати трішки «атмосферності», а саме коробки для прикрас здатні створити цю додаткову урочистість і шик, то ефект від подарунка буде ще крутіший.