![424983643_712747274371618_5931981139792928974_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/424983643_712747274371618_5931981139792928974_n-640x427.jpg)
5 лютого у Копичинцях встановили статую, яку подарувало американське місто Бозмен. Вона символізує силу духу українського народу.
Автор скульптури Джим Долан (Jim Dolan) – відомий американський скульптор. Він створює скульптури з металу вже більш як 50 років, у його портфоліо понад 170 масштабних творів публічного мистецтва та сотні приватних робіт.
На знак солідарності з Україною, він подарував одну зі своїх робіт“ Мустанг” місту Копичинці як символ сили духу та незламності українського народу. Для американців – кінь, що мчить вперед, уособлює незламність вільного духу, та прагнення до волі та незалежності.
Скульптура Мустанга є лише у Бозмені та японському місті Осака, тож статуя у Копичинцях стала першою в Європі.