Головна культура Концерт на підтримку українських військових проведуть у Тернополі

Концерт на підтримку українських військових проведуть у Тернополі

412

thumb_89179_news_mПідтримати підрозділи Добровольчого Українського Корпусу та бійців 138 центру спецоперацій закликають тернополян і гостей міста 31 травня. Цього дня в концерт-холлі “Подолян” відбудеться благодійний концерт-фестиваль “Воля-Фест” за участі Арсена Мірзояна, “Білої Вежі”, “Широкого Лану” та інших відомих виконавців і гуртів якісної української музики.

Арсен Мірзоян, “Біла Вежа”, “Широкий Лан” із презентацією дебютного альбому “Червона вода”, також гурти “Фіра”, “Дикі серцем”, “Механічний Апельсин” і “Новимний кудень” запрошують тернополян і гостей міста до концерт-холлу у “Подолянах”. Там у неділю, 31 травня, відбудеться благодійний концерт-фестиваль “Воля-Фест”, який має подвійну мету.

– Це є осмислена українізація. Людям потрібно подати осмислену позицію. Він повинен розуміти – хто він, якого він роду-племені і яка наша кінцева мета. Тому, що зараз люди губляться, вони не розуміють, що таке Україна. Чи це від Сяну до Дону, чи це від Карпат до Збруча, чи це до Києва – в нас немає якоїсь осмисленої мети. І от наше завдання – це дати людям, ми самі в пошуку, але дати людям відповідь на питання – що є Україна, хто ми, якого роду-племені і куди ми повинні рухатися і розвиватися, – розповів поет, координатор літературно-дискусійного проекту “Дух нації” Юрій Руф.

– Отакий формат, якби, благодійні концерти – це є дуже добре, тому що фактично ми вбиваєм двох зайців. ми людям доносимо інформацію, яку ми хочем донести, у вигляді музики, у вигляді віршів, у вигляді оцього ми несем оцей меседж і другий момент – не менш важливий, ми збираємо кошти на потреби наших побратимів, – говорить лідер гурту “Широкий лан”, волонтер Святослав Бойко.

Зібрані на “Воля-Фесті” гроші підуть на підтримку воюючих підрозділів Добровольчого українського корпусу та бійців 138 центру спецоперацій. Початок “Воля-Фесту” 31 травня у концерт-холлі в Тернополі – о 15 годині.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here