Головна Головні Контролювати оформлення закордонного паспорта через інтернет відтепер можуть тернополяни

Контролювати оформлення закордонного паспорта через інтернет відтепер можуть тернополяни

502

pasportКонтролювати оформлення закордонного паспорта через інтернет відтепер можуть тернополяни. Для цього варто зайти на сайт міграційної служби, ввести дані паспорта громадянина України та дізнатися на якому з чотирьох етапів готовність документа.

З 5 листопада кожен через інтернет може дізнатися, у якому стані знаходиться оформлення або виготовлення закордонного паспорта.

– Щоб здійснити перевірку достатньо зайти на офіційний сайт Державної міграційної служби перейти за зазначеним там посиланням. У відкритому вікні потрібно ввести номер і серію паспорта громадянина України на підставі якого оформлюється і закордонний паспорт. Якщо цікавить стан оформлення дитячого закордонного паспорта тоді потрібно вводити інформацію про номер та серію паспорта того з батьків, хто заповняв заяву в міграційній службі, – каже головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю і ЗМІ у ДМС України в Тернопільській області Ірина Бойко.

Далі сервіс видає один з чотирьох статусів документа відповідно до етапів оформлення.

– Перший це документи прийнято підрозділом міграційної служби, проводиться перевірка даних; 2 етап отримано дозвіл на виготовлення паспорта – дані відправлено на персоналізацію до Поліграфкомбінату «Україна»; третій етап – паспорт виготовлено та відвантажено до місця видачі, четвертий етап – паспорт доставлено до місця видачі, – каже Ірина Бойко.

Сервіс дозволить зняти частину навантаження на гарячі лінії територіальних органів міграційної служби, а також уникнути випадків, коли працівники міграційної служби штучно «затягують» видачу паспорта.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here