додому освіта Контролювати успішність дітей, та коли вони йдуть зі школи можна в Українській...

Контролювати успішність дітей, та коли вони йдуть зі школи можна в Українській гімназії

388

Електронну систему безпеки сьогодні презентували в Тернопільській Українській гімназії імені Івана Франка. Інноваційна система, кажуть у навчальному закладі, дозволить не лише контролювати хто і коли увійшов у приміщення школи, але й слідкувати за успішністю учнів.

До презентації електронну систему безпеку в українській гімназії тестували близько трьох тижнів. Учні та працівники гімназії отримали спеціальний електронний паспорт, якими вони відкривають собі прохід у школу чи вихід з неї. В разі проходу без використання картки, спрацьовує сигналізація біля шкільного чергового. Ситема водночас фіксує час і особу, яка увійшла. Батькам учнів на мобільний приходитьсмс-повідомлення із змістом, наприклад "Богдан зайшов до школи" чи "Богдан вийшов зі школи". Також електронна система має свій сайт, на якому батьки, володіючи індивідуальним паролем на свою дитину, можуть у будь-який час прослідкувати також і за оцінками, зауваженнями та іншою інформацією про їх дитину.

Марта Руденко, мама учня Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка: "Зрозуміло, що стосунки між батьками, дітьми, вчителями повинні базуватися, безперечно, на довірі. Але ця система дозволяє ловити такі недоліки і виправляти їх негайно, які потім з часом запускаються. Тобто, одразу видно оцінки, які отримує дитина, є можливість одразу ці проблеми вирішувати. Видно чи дитина запізнюється часто – отже потрібно робити щось з режимом дня. Безперечно питання відвідування і не тільки прогулів питання, так, а ми спокійні як батьки, бо ми знаємо, що де дитина знаходиться, вона увійшла в школу, вийшла зі школи".

Якщо ж хто забув картку вдома, його прихід чи вихід фіксуватимуть та вноситимуть до системи через комп'ютер. Окрім Української гімназії такі системи безпеки до кінця року встановлять у 22-й школі Тернополя і в християнській школі-колегіумі №12.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Ці системи безпеки надані місту безкоштовно. Я хочу сьогодні подякувати громадській організації "Безпека і інновації в навчальних закладах". Сподіваємось, якщо воно буде користуватись популярністю, що ми з наступного року вже за кошти міста будем такі системи придбавати і встановлювати в Тернопільських школах".