додому Новини Контейнери для вживаних речей у Тернополі користуються популярністю

Контейнери для вживаних речей у Тернополі користуються популярністю

2300

Тернополяни охоче допомагають нужденним. Близько місяця тому, у нашому місті встановили контейнери для вживаних речей. І мешканці поспішили їх заповнювати одягом, взуттям, постільною білизною. Ящики заповнюють від одного до трьох днів.

Необхідними речами для нужденних можуть бути: вбрання, сумки, чиста постільна білизна чи текстиль. Найчастіше тернополяни жертвують одягом, взуттям і постільною білизною.

– Тернопіль проявив себе дуже гарно, дуже позитивно. Одяг скидають чистий, закидають туди такі речі, які дійсно потрібні. Тому що у рамках України, світу бувають моменти, коли залазять якісь безхатьки, закидають сміття. У Тернополі усього цього не спостерігалося, – розповідає керівник міжнародного “Фонду добрих людей” Ігор Костюк.

Розташовані контейнери на вулицях Острозького 32 і 15 квітня, 3 поруч із соціальним магазином “Одежина”.

Речі сортують та роздають щонеділі з 11 до 17 години насамперед пенсіонерам, сиротам, безхатченкам, членам багатодітних сімей та людям з інвалідністю, але загалом нікому не відмовляють. На одну людину перепадає не більше 10-ти речей. До кінця року таких контейнерів планують доставити ще сім.