Головна Новини Контейнер для збору батарейок встановили у Тернополі на зупинці

Контейнер для збору батарейок встановили у Тернополі на зупинці

489

vlcsnap-2015-11-11-17h59m10s208Контейнер для збору батарейок встановили у Тернополі на зупинці “Бібліотека для молоді”. Тут мешканці міста зможуть не лише позбутися використаних акумуляторів, а й побачать за допомогою еко-шкали, скільки дерев, води та ґрунту вони врятували.

На будь-якій батарейці міститься зображення перекресленого контейнера. Це означає, що викидати її у сміття не можна, адже акумулятори містять важкі метали такі як цинк, марганець, ртуть, нікель та кадмій. Коли ці шкідливі речовини потрапляють у сміття, вони проникають у ґрунт та воду, що є небезпечним для не лише для навколишнього середовища, а й для людей.

У рамках ЕКО-проекту був розроблений та встановлений на зупинці “Бібліотека для молоді” на вул. Новий Світ, 1 контейнер для збору використаних елементів живлення. У ньому прозорі стінки через, які видно наскільки контейнер заповнений. А за допомогою еко-шкали розміщеної на контейнері можна побачити, скільки дерев, ґрунту та води вдалося врятувати.

Найближчим часом обіцяють встановити ще декілька таких контейнерів. Адже переробка батарейок значно покращує екологічно ситуацію.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here