додому благоустрій Контактні проводи тролейбусники замінюють вночі, щоб не перешкоджати руху автотранспорту

Контактні проводи тролейбусники замінюють вночі, щоб не перешкоджати руху автотранспорту

569

Незручностей водіям заміна контактного тролейбусного проводу на вулиці Соломії Крушельницької у Тернополі не спричинить, запевняють тролейбусники, бо роботи провадять уночі. Завершити їх планують вже завтра, 22 листопада. Вулиця Соломії Крушельницької – не єдина ділянка, де потрібна така заміна, кажуть у комунальному підприємстві "Тернопільелектротранс". Протяжність тролейбусних ліній у Тернополі – 74 кілометри, 30% з них – в аварійному стані.

Замінювати контактний провід на вулиці Соломії Крушельницької почали ввечері 20 листопада. Такі роботи проводять вночі, аби не перешкоджати руху автомобілів. Заміну проводили саме на цій ділянці дороги через зношеність проводу та збільшення кількості тролейбусів.

– Потужність збільшується, навантаження теж на контактну мережу збільшується і ми ви рішили поміняти контактний провід. Міняти будемо від залізнодорожного мосту до готелю "Тернопіль". Поміняли вчора за ніч, робим це в нічний час для того, щоб вдень не перешкоджали ми транспотртним засобам і транспорт нам щоб не перешкоджав в роботі, міняєм це вночі. Замінили вчора порядка 300 метрів. Якщо точно, то 275 метрів., – розповів головний інженер КП "Тернопільелектротранс" Ростислав Кулина.

30%  тролейбусних ліній у Тернополі потребують негайної заміни контактного проводу, каже головний інженер комунального підприємства "Тернопільелектротранс" Ростислав Кулина, але грошей на це нема.

– Ми побудували в цьому році контактну мережу по вулиці Симоненка – Морозенка – Леся Курбаса. Там протяжність контактної мережі 2 кілометри 325 метрів – а це дуже великі кошти туди пішли, міська рада виділила їх, ми їх освоїли. Крім цього, придбали тролейбуси чеські – 5 машин вже є, десь 2 останні вже будуть курсувати буквально до кінця місяця, але через відсутність коштів ми ці роботи проводимо вкрай необхідних випадках і вкрай необхідних ситуаціях, – каже Ростилав Кулина.

А вкрай необхідні випадки трапляються досить часто, кажуть тролейбусники. Старі контактні проводи обриваються і можуть падати як на транспорт, так і на перехожих. Остання така аварія сталась учора, 20 листопада, на вулиці Шептицького: провід, що обірвався, розбив скло автомобіля. Люди, на щастя, не постраждали.