додому суспільство Консультаційний центр, де радитимуть як діяти у надзвичайній ситуації, відкрили у Тернополі

Консультаційний центр, де радитимуть як діяти у надзвичайній ситуації, відкрили у Тернополі

537

Сьогодні, залишаючись на посту, рятівники відзначають своє професійне свято. Цей день почали святкувати у 1995 року, як День працівника пожежної охорони. З 2008 року відповідно до Указу Президента України його перейменували у День рятівника. У Тернополі до свята приурочили відкриття консультаційного центру.

"Запобігти, врятувати, допомогти" – такі завдання декларують у своїй роботі рятувальники. І хоч допомагати постраждалим їхня робота, все ж еменесники зроблять усе, аби нещасних випадків траплялося менше. Інформувати, пояснювати  – з цією метою в обласному управлінні надзвичайних ситуацій відкрили спеціальний Консультаційний центр. Відтепер організації, підприємці і тернополяни можуть отримати будь-яку інформацію, яка стосується їхньої безпеки, від спеціалістів-професіоналів.  

Ірина Крупа, помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області по зв'язках з громадськістю: "Сьогодні в обласному управлінні державної служби з надзвичайних ситуацій було урочисто відкрито консультаційний центр, який створений з метою надання громадянам достовірної інформації про роботу державної служби з надзвичайних ситуацій та потрібної інформації як діяти у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та іншої. Вони дійсно можуть отримувати інформацію і у сфері надання послуг, безпеки життєдіяльності, наглядового блоку".

Такі центри уже діють і в інших областях України. До консультації будуть задіяні фахівці кожен за своїм напрямком діяльності. Потрібну інформацію можна дізнатись, завітавши у центр, який знаходиться на вулиці Лесі Українки, 6. Окрім особистого прийому запитання можна надсилати на електронку: ternopil@mns.gov.ua, або за номером телефону: 43-43-30. Працюватиме центр з понеділка до четверга з 8 до 17 години, а також у п'ятницю до 16 години. Рятівники обіцяють, жодне запитання людей не залишиться без відповіді.

Ірина Крупа, помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області по зв'язках з громадськістю: "У самому центрі у нас є комп'ютер, зона Wi-Fi, веб-камера, щоб можна було зв'язуватися з  потрібними фахівцями та потрібними людьми. Центр оснащений усією необхідною оргтехнікою. У нас багато фахівців, які компетентні у питаннях, тому я думаю, що кожен, хто хоче отримати консультацію і звернеться у центр, то зможе отримати відповідь у той самий день".

попередня статтяНа Тернопільщину насувається шторм
наступна статтяОвочі на тернопільських ринках будуть дорожчати