Головна суспільство Конкурс на кращий проморолик про Тернопіль оголосила міська рада

Конкурс на кращий проморолик про Тернопіль оголосила міська рада

356

Файне місто очима професіоналів і аматорів. Конкурс на кращий проморолик про Тернопіль оголосила міська рада спільно з «Фондом розвитку міста Тернополя імені Володимира Лучаковського». Відеороботи приймають до кінця серпня. Переможців визначатимуть інтернет-голосуванням протягом двох тижнів. Авторів кращих відеороликів нагородять організатори та партнери конкурсу.

Відеозйомка нині доступна кожному, хто має хоча б мобільний телефон з відеокамерою. Вулицями Тернополя гуляємо щодня. Саме тому стати учасником конкурсу відеороликів «Файне місто Тернопіль» можуть усі. Варто лише поєднати приємне з корисним. На втілення креативних ідей часу вдосталь. Проморолики про наше місто тривалістю від 3 до 5 хвилин, для участі у конкурсі прийматимуть до кінця літа.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Ми свідомо затягуємо його завершення не до Дня міста, а робимо пізніше, до вересня місяця, оскільки зараз багато об'єктів буде знаходитись на ремонті, будівництві, реконструкції. Можливо хтось захоче показати їх вже готовими в цьому ролику".

Любомир Шимків, голова молодіжної міської ради Тернополя: "Роботи можна надсилати на файлообмінник, закидати на пошту, яка вказана в положенні. Можна зв'язуватися з організаторами і приносити на DVD. Відповідно потім ці роботи будуть закидатися в мережу. Голосування буде відбуватися на сайті інтернет-журналу "Молодь".

Інтернет-голосування триватиме два тижні – з 1 до 15 вересня. До 20-го організатори визначатимуть кращі роботи. Таких буде 10. Серед них і оберуть переможця конкурсу.

Володимир Бурий, голова Правління Асоціації міських громадських організацій «Фонд розвитку міста Тернополя ім. В. Лучаковського»: "Нагорода буде одна, перша премія і єдина, 8 тисяч гривень. Але партнери конкурсу, про яких ми поки не говоримо, будуть мати можливість з тих 10 робіт нагородити і відібрати те, що подобається їм".

Кращі відеороботи організатори обіцяють презентувати. Водночас вже готові оголосити про ще один конкурс.

Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради, голова жюрі: "Конкурс управління культури і мистецтв, управління стратегічного розвитку міста і Тернопільських днів моди, ми оголошуємо про кращу футболку з логотипом про місто Тернопіль…Тобто людина придумує логотип, придумує ескіз, дає ці матеріали в управління культури і мистецтв".

Його призовий фонд – 3 тисячі гривень. Триватиме конкурс до Дня міста, 28 серпня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here