додому Новини Кондиціонер із сучасними функціями від компанії «Кондиціонери України»

Кондиціонер із сучасними функціями від компанії «Кондиціонери України»

656

До літньої спеки краще підготуватися заздалегідь, купити кондиціонер в компанії Кондиціонери України, щоб створити в квартирі або офісі приємну прохолоду. А на що ще здатні сучасні кондиціонери, крім охолодження повітря?

Кондиціонер можна використовувати як звичайний вентилятор, створити освіжаючий вітерець без зміни температури. Можна з його допомогою знизити надмірну вологість, попередити появу плісняви. Стане в нагоді він і при похолоданні, замінить обігрівач в міжсезоння або навіть взимку, в сильні морози (тільки потрібно купити інверторний кондиціонер зима-літо). Холод, тепло, вентиляція, осушення – це основні робочі режими кондиціонера, а ще в сучасних спліт-системах є безліч корисних функцій для підвищення комфорту.

Функція “I feel”

Функція I feel доступна в більшості сучасних кондиціонерів. У будь-якому кондиціонері є система контролю температури, яка порівнює задану в налаштуваннях температуру з фактичною. Але за замовчуванням оцінюється температура в безпосередній близькості від внутрішнього блоку спліт-системи. Оскільки тепле повітря піднімається вгору, а настінні спліт-системи монтуються ближче до стелі, температура біля кондиціонера завжди на пару градусів вище, ніж там, де знаходяться люди, та й у далеких куточках приміщення вона може відрізнятися від заданого значення. Якщо активувати функцію I feel, система буде орієнтуватися на показання датчика температури, вбудованого в пульт дистанційного керування. Це дозволяє підтримувати максимально комфортну температуру в тій точці, де знаходиться людина з пультом.

Функція “I see”

Ця функція, доступна в кондиціонерах Mitsubishi Electric, також допомагає підтримувати комфортну для користувача температуру, але принцип трохи інший. Використовуються показання інфрачервоного датчика, який вбудований у корпус внутрішнього блоку, цей датчик має велику зону охоплення, зокрема, сканує температуру в нижній частині приміщення, над підлогою. Причому система управляє не тільки інтенсивністю роботи компресора, який забезпечує охолодження або обігрів, але й положенням жалюзі:

  • у режимі охолодження компресор переходить на малі обороти, коли цільова температура досягається в нижній, а не у верхній частині приміщення. Це дозволяє уникнути зайвих витрат енергії та переохолодження людей;
  • якщо кондиціонер працює на обігрів, і тепловий датчик «бачить», що в якійсь точці внизу занадто холодно, система орієнтує жалюзі так, щоб направити в цю точку потік теплого повітря.

Функція “Intelligent eye”

«Розумне око» – функція, яка дозволяє економити енергію. Вона заснована на показаннях інфрачервоного датчика, який використовується як датчик присутності (фіксує теплове випромінювання людського тіла). Коли всі люди залишають приміщення, електроніка через 20 хвилин відключає кондиціонер або переводить його в економічний режим.

Режим комфортного сну

У перших поколіннях кондиціонерів нічним режимом називали режим з мінімальним рівнем шуму. Сьогодні все більше виробників впроваджує функцію комфортного сну з плавною зміною температури протягом ночі. Підтримується оптимальна температура для:

  • швидкого засинання;
  • міцного сну;
  • легкого комфортного пробудження.

Є різні алгоритми регулювання температури в режимі охолодження та режимі обігріву.

І це далеко не повний перелік можливостей сучасних кондиціонерів, більш детальну інформацію з цього питання можна отримати у фахівців з продажів компанії «Кондиціонери України».