додому Новини Комунальники Тернополя залишаються без зарплат

Комунальники Тернополя залишаються без зарплат

381

Досі залишаються без заробітної плати працівники комунальних підприємств Тернополя. Управління казначейської служби в Тернопільській області не переказує усіх грошей Тернопільській міській раді. Загальний борг станом на сьогодні – більше 5 мільйонів гривень. Більше того, під загрозою виплати заробітних плат і працівникам бюджетної сфери. Тернопільські медики та освітяни у листопаді та грудні можуть залишитись без грошей.

Ще у першому кварталі цього року у Тернопільській міській раді підрахували: виділених грошей на фінансування бюджетних сфер не вистачить до кінця 2012 року.

– Починаючи з першого кварталу цього року ми неодноразово звертались до Уряду, до ВР, звертались з тим, що виділених коштів не достатньо, давали обгрунтування, яка ума необхідна для дофінансування, я вже не говорю про те, що жодної копійки не виділялось на капітальні видатки, мова йшла тільки про заробітну плату та енергоносії. Місцеві бюджети не в силі взяти на себе всі прроблеми державного бюджету, в межах сваїх можливостей, місцевий бюджет неодноразово виіляв кошти на потреби освітян, медиків, на потреби культури, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Аби працівники медицини, освіти та культури до кінця року отримали заробітні плати, міському бюджету потрібно ще понад 10 мільйонів гривень. Крім того, більше 6 мільйонів гривень необхідно, аби розрахуватись за енергоносії.

– До цього часу затримки по зарплатах не було, але в нас є  загроза що коштів може не вистачити до кінця року, – каже Сергій Надал.

У Тернопільській міській раді сподіваються на розуміння Уряду і чекають на дофінансування.