додому благоустрій Комунальники Тернополя розчищати сніг розпочали о 4 ранку

Комунальники Тернополя розчищати сніг розпочали о 4 ранку

365

Комунальні служби міста оперативно відреагували на перший у цьому році снігопад, запевняють в управлінні житлово-комунального господарства Тернополя. До роботи приступили удосвіта, а тому серйозних наслідків через сніг на дорогах міста вдалося уникнути.

Можливі наслідки снігопаду в Тернополі почали ліквідовувати відразу ж, коли пішов сніг. До прибирання комунальники міста залучили і людей і техніку.

Олег Соколовський, заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міськради: "Було випущено 4 піскорозкидувачів, які зробили свою роботу, посипали буквально всі ухили, після чого сніг почав посилюватися, випустили ще одного піскорозкидувача і 5 піскорозкидувачів вже посипали всьо місто суцільно, тому, що щоби запобігти ожеледиці і щоби дати можливість нормального проїзду транспорту. Також запущено чотири щітки на тротуари, зараз ще одна, то вже п'ята щітка, пішла і запущено чотири малих механізми з відвалами, які зараз працюють Дружба, Центр, Східний масив, Бам. Оперативно реагуємо, штаб працює, де які дзвінки виходять, ми відразу реагуємо, щоби швидко там зробити посипання".

Там, де, попри посипання, було й далі слизько, взялися сипати повторно, до прибирання прибудинкових територій долучилися усі ЖЕКи міста. Наслідки снігопаду поступово вдається ліквідовувати. До того, що зима уже не відступить аж до весняних потеплінь, запевнив Олег Соколовський, Тернопіль готовий.

Олег Соколовський, заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міськради: "Нема жодних проблем ні з сіллю, ні з піском, ні з пальним. Тобто, я думаю, що ми справимся з тими проблемами, які є на даний час, хотя зиму не можна назвати проблемою, це нормальне явище – хай падає сніг, хай буде зима, а наше діло вчасно посипати і привести всьо в належний стан".