додому культура Композитор Юрій Кіцила провів творчий вечір, присвячений Володимиру Вихрущу

Композитор Юрій Кіцила провів творчий вечір, присвячений Володимиру Вихрущу

617

vlcsnap-2015-03-31-12h31m58s52Творчий вечір композитора Юрія Кіцили, присвячений пам’яті поета, уродженця Тернопільщини Володимира Вихруща відбувся  в Українському домі “Перемога”. Поет і композитор разом створили чимало пісень і навіть після смерті Володимира Вихруща їх творча співпраця не зупинилась.

В Тернополі вшанували пам’ять поета, доктора економічних наук, професора, заслуженого економіста України, автора понад ста наукових праць, у тому числі кількох монографій, навчальних посібників, більше 25 збірок поезій та пісень Володимира Вихруща. Вечір пам’яті поета в Тернополі зазвичай проводять першого місяця весни, бо день народження митця припадає на 4 березня.

– У ці дні, коли на Тернопільщину прилітають лелеки, Юрій Кіцила запрошує тернополян на вечір пам’яті батька. Специфіка нинішнього концерту буде полягати в тому, що основна тема – вклонімся Героям. Ви побачите, що в цьому залі дуже багато людей, запрошених з військової частини 44-ї, і є ще військовий батальйон територіальної оборони, – розповідає син Володимира Вихруща Анатолій Вихрущ.

Син Володимира Павловича Анатолій Вихрущ пишається тим, що щороку талановиті люди не лише з Тернополя, але й з інших міст України збираються, аби вшанувати пам’ять його батька. Цьогоріч особливо приємно, що в залі присутні військовослужбовці, їм каже Анатолій Вихрущ особлива подяка і пошана.

– Сьогодні їх обдарують піснями, музикою, а тоді благодійний фонд імені Володимира Вихруща збере такий великий Великодній кошик, ми приїдемо до них. Щоб ці люди з різних куточків України почувалися на рідній тернопільській землі, наче вони вдома.