додому суспільство Комісії обласної ради із соціально-економічного розвитку і соціальної політики не працюватимуть до...

Комісії обласної ради із соціально-економічного розвитку і соціальної політики не працюватимуть до початку лютого 2014 року

465

Комісії обласної ради із соціально-економічного розвитку і соціальної політики не працюватимуть до початку лютого 2014 року і це негативно вплине на формування бюджету області на наступний рік. Так стверджують голови цих комісій Марія Чашка та Володимир Стаюра. На їх думку роботі комісій перешкоджає рішення Тернопільського міськрайонного суду, яке заборонило активістам Євромайдану Марії Баб'юк, Марії Чашці та Володимиру Стаюрі підходити до будівлі обласної державної адміністрації.

Оскільки Марія Чашка і Володимир Стаюра – депутати Тернопільської обласної ради, яка знаходиться у одній будівлі із облдержадміністрацією, суд дозволив їм заходити у приміщення на вулиці Грушевського вісім лише під час сесії Тернопільської обласної ради. Втім присутність на сесіях – це не єдиний обов'язок депутатів.

Марія Чашка, член Штабу національного спротиву у Тернополі: "Ми є головами постійних комісій, дуже важливих комісій – соціально-економічного розвитку і соціальної політики, ми є членами і головами у багатьох тимчасових контрольних комісій, зрештою, зараз відбувається процес підготовки до прийняття бюджету Тернопільскої області на наступний рік. Таке рішення суду, яке нам забороняє фактично заходити в приміщення Грушевського вісім, в якому знаходиться обласна рада фактично свого роду позбавляє нас на якийсь період депутатського мандату".

Заборона діє до 23:59 7 лютого 2014 року. Фракції "Свободи", Нашої України і Української Народної Партії в Тернопільській облраді відреагували на це спільною заявою.

Марія Чашка, член Штабу національного спротиву у Тернополі: "Всі три фракції вирішили спільно, що засідання комісій соціального розвитку, соціальної політики і інших комісій відбудуться 8 лютого 2014 року у 531 кабінеті, так як дозволяє суд. Це блокує можливість прийняття програми соціально-економічного розвитку на наступний рік, це фактично не дає можливості прийняття ряду профільних програм, конкретних якихось програм які якраз і мають лягати в основу бюджету області на наступний рік. Коли адміністрація, точніше Партія Регіонів, руками адміністрації намагається перебрати на себе повноваження депутатів, то вся відповідальність за те що зараз буде відбуватися, буде лежати саме на них".