додому Новини Колишнього міністра охорони здоров’я Степанова підозрюють у заволодінні понад 450 млн грн

Колишнього міністра охорони здоров’я Степанова підозрюють у заволодінні понад 450 млн грн

373

Вищий антикорупційний суд заочно взяв під варту колишнього міністра охорони здоров’я Максима Степанова, якого НАБУ і САП підозрюють у заволодінні понад 450 млн грн, коли він очолював державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна».

Про це повідомили у прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«13 вересня 2023 року за клопотанням детективів НАБУ, погодженим прокурором САП, слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід ексдиректору ДП «Поліграфкомбінат», підозрюваному у привласненні та легалізації півмільярда гривень. Суд погодився з доводами прокурора та обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Після затримання особи та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу», – інформує САП.

Додамо, що з 2011 по 2016 роки Максим Степанов очолював ДП «Поліграфкомбінат “Україна”», який виготовляє бланки офіційних документів (паспорти, трудові та медичні книжки, посвідчення, документи про освіту, ліцензії, страхові поліси, товарно-транспортні накладні, лікарняні листи та інше).

Наступні два роки очолював Одеську ОДА, відтак з 30 березня 2020 року по 18 травня 2021 року — Міністр охорони здоров’я України в Кабінеті міністрів Дениса Шмигаля, ставши четвертим міністром на цій посаді за 7 місяців.