Головна Головні Колиндянська медична амбулаторія потребує ремонту

Колиндянська медична амбулаторія потребує ремонту

613

vlcsnap-2016-07-07-14h19m25s816Колиндянська медична амбулаторія, що у Чортківському районі, потребує ремонту. Тут руйнуються фундамент та стіни, нарікають лікарі та пацієнти. Амбулаторія обслуговує мешканців 6-ти сіл, які входять до Колиндянської об’єднаної територіальної громади. Людям наразі надають допомогу у тій частині приміщення, яке знаходиться у кращому стані, проте якщо не ремонтувати будівлю, то і ця частина амбулаторії буде руйнуватись.

20 років частина приміщення Колиндянської лікарської амбулаторії знаходиться в неналежному стані. Фундамент руйнується, а на стінах грибок. Виконувач обов’язків головного лікаря в Колиндянській лікарській амбулаторії Галина Шестерина каже, до них звертаються не лише місцеві жителі, а й мешканці сіл, які не увійшли до складу Колиндянської об’єднаної громади, і усім вони допомагають. Жінка переконує, амбулаторія дуже потребує ремонту, адже якщо приміщення не відремонтувати, то воно зруйнується.

– В лікарні знаєте, які проблеми. По-перше, зробити ремонт, хоча б поточний, бо там грибок стіни сиплються. Ну і надавати кошти на лабораторію, на реактиви, на плівки, нам оце фактично основне треба, – говорить в.о. головного лікаря Колиндянської лікарської амбулаторії Галина Шестерина.

Пані Галина ділиться, відколи село почало входити до об’єднаної територіальної громади стало трохи краще, тепер у них є хоча б пальне, а відповідно, змога обслуговувати населення сіл на відстані. Що ж стосується ремонту приміщення, то частину коштів обіцяють виділити із обласного бюджету, та частину із Фонду регіонального розвитку та чи вистачить цього поки невідомо.


– Можливо й вистачить, я не знаю. Поки, що проекти, документацію вони зробили, але коли і на скільки воно буде нам поки, що не повідомляли. Відносно того, що було – трошки краще стало можу вам сказати. Бо тому, що навіть враховуючи те, що ми маємо, об’єднана громада вона дуже розкидана, два села приєднали, які дуже далеко від нас, і ми маємо бензин, для того, щоб поїхати обслуговувати населення тих сіл, – говорить в.о. головного лікаря Колиндянської лікарської амбулаторії Галина Шестерина.

Приміщення після ремонту планують використовувати на благо громади, один із варіантів – створити центр підтримки учасників АТО.

– Наше завдання, якщо є можливість, по-перше, зберегти тут територію для громади, друге – центр первинної швидкої допомоги тут має бути громади, і третє – ефективно використати це приміщення, щоб воно не пропало. А чи це може бути центр підтримки учасників АТО, чи це буде, якийсь інший центр, Треба про це говорити і будемо вивчати цю можливість, – каже голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here