Головна Новини Колядники з УХ-радіо завітали на TV-4

Колядники з УХ-радіо завітали на TV-4

807

vlcsnap-2016-01-12-18h00m42s867Час для коляд творчий колектив УХ-радіо (“Українська хвиля”) вирішив провести з користю – підтримати традицію обрядових різдвяних пісень і віншувань і зібрати гроші для потреб воїнів. Колядники завітали і на TV-4.

Популяризувати українські народні традиції і обряди – одне із завдань, яке перед собою поставив колектив УХ-радіо, а ще – мовити вийнятково українською. У різдвяну пору так наслухалися колядок, що порив повернути слухачів до власних коренів уже не поміщався в студійній кімнаті і навіть радіоефірі. Вони вирішили самі піти колядувати. Кажуть, часу для репетицій було обмаль, проте і на високу професійність не претендували.

– Ми, чесно кажучи, в ефірі анонсували. Ми казали, що то не буде так по-музичному ми не “Пікардійська терція”, не “Тріода”. Он Оля, наш промо-менеджер, гарно співає. Ми намагился співати в два голоси. Не завжди виходить. Але, якщо вам подобається, то вже добре, – розповідає ведучий УХ-радіоАндрій Вишневський.

Колядники до нас уже заспівали в кількох домах, побували в офісах, колядували знайомим перехожим.

– То – хороша справа, тому що колядки взагалі гарна штука, яка зараз призабулася і шкода. Дуже би хотілося, щоб люди більше колядували. Колись багато діти приходили, а тепер, якщо хтось прийшов, то вже подія, – говорить Андрій.

Колядникам, за традицією дають винагороду, яка в радійників теж піде на добру справу.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here