додому суспільство Колектив TV-4 – серед переможців у конкурсі колядок, який провела газета “Вільне...

Колектив TV-4 – серед переможців у конкурсі колядок, який провела газета “Вільне життя”

357

 

Колядувати – давня традиція під час Різдвяних свят. Вміють та люблять колядувати і працівники телеканалу TV-4. З веселою колядою, віншуванням, засіванням наші колеги взяли участь у конкурсі, який вже традиційно організовує редакція газети "Вільне життя плюс". І, звичайно, стали одними із переможців.

Вже у четверте редакція газети "Вільне життя плюс" проводить конкурс для своїх читачів, дописувачів та тернопільських журналістів. Цьогоріч захід провели під назвою "Добрий вечір, щедрий вечір".

Наталя Чорна, журналіст газети "Вільне життя плюс": "Конкурс коляди став уже традиційним. Ми запрошуємо на нього усіх наших друзів, запрошуємо також колег з інших видань для того, аби прославити Різдво Ісуса Христа, возвістити вкотре радісну новину. Він прийшов для того, аби врятувати усіх християн і подарувати нам надію". 

Взяти участь у конкурсі могли усі охочі. Вперше на коляду у "Вільне життя" завітав гурт сопілкарів "Дударики" п'ятої школи Тернополя. За словами керівника, діти колядувати дуже люблять. Тож на заняттях гуртка колядки, щедрівки вивчають кожного року, і завжди нові.

Дарина, чениця школи №5 Тернополя: "Дуже люблю грати колядки. Особливо "Бог ся рождає." Вона мені подобається, бо там дуже гарна мелодія".

Оксана Гарник, керівник гурткової роботи школи №5 Тернополя: "Діти хочуть колядувати. А взагалі хочу сказати, що народ забуває. Діти не знають колядок, батьки не передають і через те я хочу, щоб трошки навчити дітей колядувати, щоб вони ходили і прославляли Христа".

На такому конкурсі усі учасники відразу стають переможцями. Бо ж ділитися радістю від народження Ісуса справа і приємна, і потрібна.

Галина Шот, учасниця аматорського народного колективу "Пшеничне перевесло": "Сьогодні ми завітали у редакцію "Вільного життя" із колядою, із віншуванням. Хочемо зичити всім людям добра, щастя, миру і злагоди у новому році. І Божого благословення".

Поза конкурсом виступив і сам колектив "Вільного життя". Журналісти подарували глядачам вертеп, проте з яскраво вираженим журналістським акцентом. У звичних героях вертепу легко було впізнати за манерою поведінки і вимовою відомих українських політиків. А вільножиттівська циганочка з вертепу напророкувала дещо і для TV-4 та його глядачів.

Оля Вербило, циганка із вертепу "Вільного життя плюс", студентка відділення "Журналістика" ТНПУ ім. В. Гнатюка: "Цей рік буде не легкий, але тим не менше він буде плідний. І я думаю, що у телеканалу прибуде глядачів, хоча і так їх зараз багато є".

Колектив телеканалу TV-4 неодноразовий учасник конкурсу. І щоразу виступ завершується перемогою.

Руслана Гриньо, кореспондент відділу новин та інформації телеканалу TV-4: "Телеканал TV-4 радо долучається до таких проектів. Так ми прославляємо новонароджене дитятко. Бажаємо усім глядачам нашого каналу добра, злагоди, заступництва від Матері Божої і маленького Ісусика".

Антон Марчевський, режисер відеомонтажу телеканалу TV-4: "Як ви бачите працівники телеканалу TV-4 вміють не тільки виготовляти якісні новини, гарно знімати і гарний продукт телевізійний видавати, але вони так само вміють і колядувати, щедрувати. І весь наш спів глядачі можуть побачити на своїх телеекранах".