![434833912_1635493330521034_9046875855330948061_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/434833912_1635493330521034_9046875855330948061_n-640x480.jpg)
4 FPV-дрони для воїнів ЗСУ передали учасники театрального колективу Великогаївської громади.
Майже два місяці тривали гастролі з виставою із виставою «Кум-мірошник» за мотивами шутки-водевіль в одній дії Василя Дмитренка. Режисер-постановник – головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради Оксана Римар.
Побувавши майже в усіх селах Великогаївської громади та за її межами, аматорам вдалося зібрати 60 000 грн. для підтримки ЗСУ.