Головна Головні Кохання, яке міцнішало під пострілами у зоні АТО. Історія кохання військовослужбовців Єсенії...

Кохання, яке міцнішало під пострілами у зоні АТО. Історія кохання військовослужбовців Єсенії і Михайла Шинкаренків

554

Кохання, яке міцнішало під пострілами у зоні АТО. В День святого Валентина ми розкажемо вам історію двох військових, хлопця і дівчини, які покохали один одного на лінії фронту.

Єсєнія родом із Херсонської області – все життя професійно займалася спортом. Військовою вирішила стати для того аби захистити своїх рідних, а Михайло із Кіровоградської. Каже, на війну вирушив бо патріот своєї держави. Познайомилась теперішня сімейна пара, у Тернопільській військовій частині минулого року.

Під час шикування на плацу вони вперше побачили один одного. Саме того дня дівчину відправляли у зону АТО, а у чоловік якраз повернувся звідти і мав їхати у відпустку. Заклопотані кожен своїми проблемами: Єсєнія, якби то потрапити у хорошу батарею, а Михайло – як би то швидше поїхати до дому, майбутні чоловік і дружина й не помітили коли заговорили один до одного.

Після першої зустрічі вони й не думали, що будуватимуть стосунки один з одним. Проте як через два тижні зустрілись у зоні АТО, зрозуміли – це справжнє кохання.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here