Головна культура Книги поетеси Мар’яни Савки та її матері Ірини презентують завтра у Тернополі

Книги поетеси Мар’яни Савки та її матері Ірини презентують завтра у Тернополі

450

Збірки поезій «Пора плодів і квітів» Мар’яни Савки та збірки новел «Осиний мед дикий» Ірини Савки презентують 30 жовтня 2013 року о 16:00 в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Поетеса та дитяча письменниця Мар’яна Савка родом із Копичинців Тернопільської області. Вона – лауреат першої премії літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (1998), Міжнародної журналістської премії ім. Василя Стуса (2003). Крім того – літературознавець, публіцист, співзасновник і головний редактор «Видавництва Старого Лева».

Книга Мар'яни Савки «Пора плодів і квітів» увібрала практично весь поетичний доробок літераторки за майже 20-річний творчий шлях — від першої збірки «Оголені русла» до найновіших віршів, які не виходили окремими виданнями.

Ірина Савка — мати Мар’яни. Народилася в с. Баранівці Бережанського району. Отримавши музичну освіту, навчала дітей теорії музики, сольфеджіо, викладала музичну літературу, вела хори, вокальні ансамблі. Писати почала вже після 60 років. Збірка новел «Осиний мед дикий» є першою у творчому доробку письменниці. Книга містить реальні історії з життя, сімейні оповідання та спогади з дитинства. В українській літературі вже давно не було таких проникливих новел-мініатюр.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here