додому культура Книгу “Татові”, присвячену батькам та дідусям, презентували у ТНЕУ

Книгу “Татові”, присвячену батькам та дідусям, презентували у ТНЕУ

555

У Тернополі презентували книгу "Татові", присвячену батькам та дідусям. Вона об'єднала 100 авторів  – письменників, літераторів, творчих особистостей, студентів, які у свою чергу об'єднали 133 присвяти: поетичні та віршовані, есе і оповідання, сповідь і замилування. Книга стане в пригоді науковцям, учителям, вихователям, студентській та учнівській молоді, усім, хто любить прозу, поезію і ….тата.

Чимало книг присвячують жінкам, матерям. Про сильніші половинки згадують у поезіях значно рідше. Відтак, у Марії Баліцької ще два роки тому виникла ідея – поетично вшанувати й тата.

– Не так просто зробити таку книжку було,  тому що багато людей не могли відкрити свою душу. Здається, що те, що тато робить, те і він має робити, але тато теж хоче, щоб йому сказали дякую. Чоловіки в душі ще лагідніші, ніж жінки. Вони хочуть возвеличення, – каже автор та редактор книги "Татові" Марія Баліцька.

Одна з поезій у книзі належить студентці ТНЕУ – Сніжані Радик. Дівчина з Херсона, та вже три роки навчається у Тернополі. Розповідає, на поезію надихнули місто та сум за батьками. Книга стане в пригоді науковцям, учителям, вихователям, студентській та учнівській молоді, усім, хто любить прозу, поезію і ….тата.